Murat Diri Açıklamalarda Bulundu

Murat Diri Açıklamalarda Bulundu

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Göztepe maçının ardından bazı tribünlerin kapama cezası alması Büyük Eskişehirspor Taraftarına hiç yakışmadığını belirterek, diğer maçlarda daha dikkatli olunması gerektiğini söyledi.

Murat Diri “Şampiyonluk yolunda herkes üzerine düşeni yapmalı. Bu saatten itibaren; sahaya yabancı atan, kötü tezahüratta bulunan herkesi uyarmak en asli görevimiz olmalı. Saha olayları yüzünden sezon başında takımımızı çok yalnız bıraktık. Eskişehirspor'un en büyük gücü olan taraftarından mahrum bırakmamak için daha dikkatli olmalı kendimize çeki düzen vermeliyiz.
Hafta sonu oynanacak ADS maçı için ceza alan bloklarımız; Maraton Alt; 120-121-127-128 Maraton üst; 222-223-226-229-231-232 Güney Üst 233-234 bloklarına Göztepe maçında giriş yapan taraftarımız ADS maçında cezalı durumdadırlar.
Son olarak; Türk futbol camiasında nasıl Eskişehirspor’umuza bir sempati varsa buna benzer bir sempati de Adana Demirspor'a karşıda vardır. Ligin ilk yarısında deplasmanda oynadığımız maçta çok güzel görüntüler ortaya çıkmıştı. Adana sokaklarında caddelerinde iki takım taraftarları birbirine yakışır bir şekilde oturmuş hasret gidermişlerdi. "Tribünler de sonuna kadar dostluk, saha da sonuna kadar mücadele" diyor, şehrimize gelecek Adana Demirspor'lu taraftarlara kazasız belasız yolculuklar diliyoruz.” Açıklamalarında bulundu.